Proč JIM JERKY?

Pojďme si to říct stručně.
Hromada a jeden důvod, proč fandit JIM JERKY:

Perfektní nutriční hodnoty a chuť.

JIM JERKY se vyrábí pouze z pečlivě vybraných libových kusů masa, a proto obsahuje minimální množství tuku. A pozor, ani se solí se to nepřehání.

Hromada bílkovin v jedné porci.

Každý, komu záleží na zdravému životnímu stylu, ti poví, že bílkoviny jsou alfou a omegou úspěchu.

Vyrobeno v České republice.

Nemusíš se bát nějakých náhražek ze zahraničí. JIM JERKY stojí na základech kvalitního masa a poctivé tuzemské výroby.

Praktické balení.

JIM JERKY je ideální svačina do kapsy, která skutečně zasytí.

Široká nabídka.

Jim totiž myslel na všechny. Pokud neholduješ hovězímu nebo vepřovému, nemusíš zatlačit slzu. Můžeš sáhnout po krůtí či zvěřinové verzi. Bonusem je fakt, že sušené maso JIM JERKY neobsahuje žádný lepek, tudíž je vhodné i pro celiaky.

nejkvalitnější části libového masa
nakrájené na tenké plátky
marinované za použití pečlivě vybraných surovin
ostře sledovaný proces sušení

Proč jsou bílkoviny důležité?

Pojďme společně odhalit tajemství bílkovin, neboli proteinů. Bílkoviny neslouží primárně jako živina, ale doslova tvoří naše tělo a zastávají řadu životně důležitých funkcí. Bílkoviny mají zkrátka na starosti celý chod organismu, a proto jejich adekvátní příjem není radno podceňovat.

A právě sušené maso JIM JERKY obsahuje plno kvalitních proteinů. Říká se, že jde o stravu vhodnou především pro sportovce. Chyba lávky! Je vhodná pro každého, kdo se chce stravovat zdravěji a má rád maso. I když se maso suší bez tuku nebo jiných konzervantů, mnoho lidí si myslí, že je na stejné výživové úrovni jako například smažené slané brambůrky. Nesmysl! Sušením se totiž v mase uchovávají veškeré látky, které jsou pro naše tělo prospěšné.

Hlad i chuť spolehlivě zažene sušené maso

To, že nejsi kulturista neznamená, že nepotřebuješ proteiny. Jim taky není žádný Rambo. Málokdo totiž ví, že za pocitem hladu či bouřlivou chutí na sladké stojí právě chybějící bílkoviny. Sušené maso je jeden z nejlepších přírodních energetických nakopávačů. Je to bohatý zdroj proteinů, takže narozdíl od sušenek dodá tělu pomalou, dlouhotrvající a valivou energii. Smutným faktem je, že sušenky tvoří především sacharidy, a proto energie z nich je tak krátkodobá a rychle vyhoří. A to nechceš.

Zařaď bílkoviny do jídelníčku

Tělo si bílkoviny nedokáže skladovat do zásoby, tak jako to naneštěstí umí se sacharidy nebo tuky. I proto je důležitý pravidelný příjem bílkovin ke každému jídlu. Doporučujeme volit jídla bohatá na bílkoviny, jako je proteinová kaše nebo celozrnný chleba s tvarohovou pomazánkou. Stejně tak svačiny jen ve formě ovoce nebo zeleniny není úplně to pravé ořechové. Odpoledne je dlouhé, tak je třeba se více zasytit. Proto nezapomínej přidat bílkovinu. Ve formě sýra, proteinové tyčinky nebo sušeného masa JIM JERKY. A pozor, platí to i pro děti!